SLUŽBY
VAŠE SPOKOJENOST JE NAŠE ZODPOVĚDNOST

Klademe velký důraz na komunikaci a kvalitu našich služeb.

Slider

Úklidové služby pro Prahu, Hradec Králové a Pardubice

Provádíme úklidy společných prostor bytových domů, mytí oken jak v domácnostech, tak ve veřejných prostorech, úřadech a firmách. Dále nabízíme čištění teras, chodníků a dvorků vysokotlakou myčkou, profesionální čištění koberců, úklidy po generálních opravách bytů, po malování, čištění výtahových šachet. Jsme plně otevřeni návrhům a speciálním požadavkům našich klientů. Klademe velký důraz na komunikaci a kvalitu našich služeb.

Úklidy společných prostor

cena dohodou
Tato služba je určená pro vlastníky bytových domů, bytová družstva a SVJ. Služba zahrnuje komplexní péči o společné prostory včetně sklepů.

Čištění venkovních prostor

cena dohodou, min. 600,- Kč
Čištění venkovních prostor (chodníky, dvorky, terasy) vysokotlakou myčkou. Cena je 30,- Kč za m². Podmínkou pro tuto službu je, že budeme mít zajištěn přístup k vodě.

Generální úklidy

dohodou,min. 1000,-Kč
Zajištění kompletního úklidu po generálkách bytů, společných prostor bytových domů po malování, čištění výtahových šachet, sklepů. Cena se určuje individuálně, min. cena zakázky je 1.000,- Kč.

Speciální úklid

cena dohodou
Jsme schopni zajistit speciální úklid po například nepřizpůsobivých nájemnících, trestných činech a dalších. Cena zahrnuje kompletní úklid včetně likvidace biologických a jiných nebezpečných odpadů.

Domácí úklid

od 250.-Kč/ hod

Profesionální a pohodový úklid Vašeho domova. Nepotřebujete mít doma nic, vše si přineseme sebou 🙂  Cena je 250,- za hodinu, v ceně je zahrnuto: utření prachu, vysátí koberců,
zametení a vytření hladkých podlahových ploch, umytí oken. Ostatní služby můžeme domluvit přímo se zákazníkem.

Mytí oken

od 15,- Kč/m²
Profesionální mytí oken. Cena je za m² myté okenní plochy. Například: Máte plastové okno o rozměrech 1.5 m x 0.75 m. Chcete ho umýt z obou stran. Jedna strana je 1.125 m², takže za obě strany jednoho okna (2.25 m²) zaplatíte 33.75 Kč.

Čištění koberců

od 35.-Kč/m², min. 600,- Kč
Čištění koberců profesionálními stroji. Cena je 35,- Kč za m², min. cena zakázky je 600,- Kč.