REFERENCE
VAŠE SPOKOJENOST JE NAŠE ZODPOVĚDNOST

Jsme novou společností se zkušeností více jak 10 let v oboru. Naší hlavní náplní jsou úklidy společných prostor bytových domů.

Slider

Reference od našich klientů

Provádíme úklidy společných prostor bytových domů, mytí oken jak v domácnostech, tak ve veřejných prostorech, úřadech a firmách. Dále nabízíme čištění teras, chodníků a dvorků vysokotlakou myčkou, profesionální čištění koberců, úklidy po generálních opravách bytů, po malování, čištění výtahových šachet. Jsme plně otevřeni návrhům a speciálním požadavkům našich klientů. Klademe velký důraz na komunikaci a kvalitu našich služeb.

SVJ MADRIDSKÁ Praha
“Firma Modré vydry pro nás uklízí již více jak dva roky společné prostory našeho domu, dva vchody po 6-ti patrech. Naprostá spokojenost, rychlé řešení reklamací a výborná komunikace. Vřele doporučujeme”

RADIM L., PRAHA CHODOV
"Bývalý nájemník nechal můj byt v naprosto dezolátním stavu. Firma Modré vydry s.r.o. tento byt vyklidila, vymalovala, dala nové lino a provedla drobné opravy za skvělou cenu. Všem vřele doporučuji"

MARKÉTA SVOBODOVÁ, PARDUBICE
"Objednala jsem si Modré vydry na vyčištění koberců a sedací soupravy. Přijeli, vyčistili, to vše ve velmi rychlém termínu a za dobrou cenu. Doporučuji"

SVJ RAISOVA, PRAHA
"Firma modré vydry provádí úklid v našem domě již nejaký měsíc a jsme velmi spokojení. Výborná komunikace a rychlé řešení případných problémů. DOPORUČUJEME"